OT-po čem ženy touží 2

Off-topic, pokec...

Moderátoři: pascal, keba

rachel

Příspěvekod rachel » 6. zář 2006 15:11

soutežit ne, ale je super přijít, švyhnout si 20 shybů a pohoda........no a lvíček je jinej-zkus se zeptat necvičících...........
nervu váhy, nejedu mrtvoly, či dřepy. jsem plážovej

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 6. zář 2006 15:16

rachel píše: lvíček je jinej-zkus se zeptat necvičících

Zkusim, ale odhaduju, že výsledek bude stejnej u kategorie nad 20 let a necvičících

Reginald
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Reginald » 6. zář 2006 16:21

"Podle průzkumu ženy které samy sportovaly, měly za přítele sportovce nebo se pohybovaly ve sportovním kolektivu, oceňovaly jako ideální vyšší stupeň svalového rozvoje."
....takže asi tak.

rachel

Příspěvekod rachel » 7. zář 2006 12:50

Reginald píše:"Podle průzkumu ženy které samy sportovaly, měly za přítele sportovce nebo se pohybovaly ve sportovním kolektivu, oceňovaly jako ideální vyšší stupeň svalového rozvoje."
....takže asi tak.

souhlas, ale asi je tam třeba zdůraznit, že pravidelně. mám pocit, že většina dam, slečen si jde akorát zacvičit po vánocích a "před plavkama". a nechápou, že když je trénink, tak je trénink..............

nejšikovnější

Příspěvekod nejšikovnější » 12. zář 2006 23:10

souhlas, ale asi je tam třeba zdůraznit, že pravidelně. mám pocit, že většina dam, slečen si jde akorát zacvičit po vánocích a "před plavkama". a nechápou, že když je trénink, tak je trénink..............[/quote]

Fitko není pro holky tak oblíbený, většina se jich bojí že budou "velký, větší až budou největší na světě" :wink: ... protože Vy "fitnesáci-svalovci" jim jdete příkladem. Spousta holek chodí pravidelně na aerobik atd. Ale souhlasím, že před plavkama a po Vánocích jich chodí víc.. . To chodím i já .. intenzivně mi to vydrží někdy až dva - tři dny v týdnu :wink:

rachel

Příspěvekod rachel » 13. zář 2006 13:19

no holt ženská logika-tu se snažím pochopit dnes a denně :( typik myšlenka: přibrala jsem kilo-jsem tlustá. ale snad záleží v jakej je to formě ne?.....a kdyby ty holky věděly, kolik úsilí stojí tady ty kluky přibrat kilo svaloviny.........no třeba před pár měsíci krutě dostala kamarádky věta: ty kapsáče ti dělaj tlustý stehna :lol:

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 13. zář 2006 14:38

rachel píše:zkus se zeptat necvičících

zeptal jsem se 5 necvičících holek ve věku 20 - 23 let a žádná by beach boye nechtěla :wink: Tenhle článek mi dává za pravdu http://zena.centrum.cz/sex-a-vztahy/cla ... ml?id=6288

rachel

Příspěvekod rachel » 13. zář 2006 21:35

J_Dogg píše:
rachel píše:zkus se zeptat necvičících

zeptal jsem se 5 necvičících holek ve věku 20 - 23 let a žádná by beach boye nechtěla :wink: Tenhle článek mi dává za pravdu http://zena.centrum.cz/sex-a-vztahy/cla ... ml?id=6288

na solidní marketingovej výzkum potřebuješ 1000 lidí a musí být náhodně vybraný a né že oslovíš 5 holek před fitkem, který nepochopily, na co se jich ptáš.......no už je tu pár děvčat, můžem zvolit toho missáka........

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 13. zář 2006 21:37

rachel píše:musí být náhodně vybraný a né že oslovíš 5 holek před fitkem, který nepochopily, na co se jich ptáš

byly to holky, co si s nima povidam na ICQ, fotku těch modýlků viděly a svůj názor řekly :wink:

rachel

Příspěvekod rachel » 13. zář 2006 21:40

jo a k tomu článku: nepíše se tam nic o kulturistech........ony za vypracovaný považujou naprosto něco jinýho.........

rachel

Příspěvekod rachel » 13. zář 2006 21:42

modýlci maj nálepku zženštilejch chlapů-to je celej problém.........

Lvíček

Příspěvekod Lvíček » 17. zář 2006 21:40

rachel píše:modýlci maj nálepku zženštilejch chlapů-to je celej problém.........

No, když by ten model nebyl zženštilý typ, tak by to šlo. Jenže většina těch modelů tak opravdu vypadá... Nagelovaný slizounek s hajzlovstvím v očích - většinou. Chlap musí mít charizma... jak ho nemá, tak může mít tělo jaký chce a je to v háji.

Lvíček

Příspěvekod Lvíček » 17. zář 2006 21:45

nejšikovnější píše:souhlas, ale asi je tam třeba zdůraznit, že pravidelně. mám pocit, že většina dam, slečen si jde akorát zacvičit po vánocích a "před plavkama". a nechápou, že když je trénink, tak je trénink..............

Fitko není pro holky tak oblíbený, většina se jich bojí že budou "velký, větší až budou největší na světě" :wink: ... protože Vy "fitnesáci-svalovci" jim jdete příkladem. Spousta holek chodí pravidelně na aerobik atd. Ale souhlasím, že před plavkama a po Vánocích jich chodí víc.. . To chodím i já .. intenzivně mi to vydrží někdy až dva - tři dny v týdnu :wink:[/quote]

To je individuální. K nám do fitu chodí více bab. Mám jich 8 na cvičení a všechny choděj pravidelně a makaj - a že jim vrazím do ruky i činky... Nesměj teda vidět moje pazoury, aby si nemyslely, že budou taky takový mít :-) Ne, vážně, makaj a snažej se a baví je to.

rachel

Příspěvekod rachel » 17. zář 2006 21:46

No, když by ten model nebyl zženštilý typ, tak by to šlo. Jenže většina těch modelů tak opravdu vypadá... Nagelovaný slizounek s hajzlovstvím v očích - většinou. Chlap musí mít charizma... jak ho nemá, tak může mít tělo jaký chce a je to v háji.[/quote]

tak teď jsi mne lvíčku pobavila. hajzlovství v očích? to se dá vypozorovat? no jo to charizma mi asi chybí :lol:

Lvíček

Příspěvekod Lvíček » 17. zář 2006 21:53

rachel píše:No, když by ten model nebyl zženštilý typ, tak by to šlo. Jenže většina těch modelů tak opravdu vypadá... Nagelovaný slizounek s hajzlovstvím v očích - většinou. Chlap musí mít charizma... jak ho nemá, tak může mít tělo jaký chce a je to v háji.

tak teď jsi mne lvíčku pobavila. hajzlovství v očích? to se dá vypozorovat? no jo to charizma mi asi chybí :lol:[/quote]

Si piš, že dá. Vždycky to, jaký člověk je, poznáš právě dle jeho výrazu v očích, vážně. Kolikrát někdo ani nemusí mluvit a na očích mu vydíš co si myslí....

Zpět na “Všehochuť”