Reiben a jeho dlouhá cesta k síle a svalům

zaznamenávejte své úspěchy/neúspěchy zde

Moderátoři: pascal, keba

Reiben
Supporter

Příspěvekod Reiben » 20. srp 2012 20:57

Domácí šmrdlání - Full body
Fighter pullup program - DAY 7

WARM UP
5 minut zahřátí (skákání panáků)
10 minut dynamický strečink

Trénink:

Shyby nadhmatem (doma na futrech od dveří): 6,5,4,3,2 – pauzy: 120,120,120,90 sec.
Kliky na adaptérech 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
Bulharské dřepy 6,6,6,6,6,6,6,6 (na každou nohu) - bw,6,9,11,11,11,11,11 kg JČ
Rotátory 4x15
Kolečko z kolen 3x8

TIME: 70 MIN.

COOL DOWN
skákání panáků
10 minut strečink

- shyby šly dobře, ale ty první tři série byly pěkně těžký
- kliky na adaptérech. O hodně větší rozsah pohybu než u normálních kliků.
- bulhary OK. Dal jsem menší počet opakování, abych byl schopnej zachovat 100% techniku.
- rotátory OK
- u kolečka už nebyla síla

Dneska dobrý trénink, ale chcalo ze mě naprosto nepřetržitě po celou dobu tréninku. Už aby byla zima, protože toto je hnus.
Zítra dám procházku nalačno a večer shyby.
"PAIN IS MY FUEL!"

Reiben
Supporter

Příspěvekod Reiben » 21. srp 2012 21:31

Dnes ráno chůze nalačno 68 minut. Večer shyby a švihadlo.

Fighter pullup program - DAY 8

5 minut dynamický strečink na horní polovinu těla

Shyby nadhmatem (doma na futrech od dveří): 6,5,4,3,3 – pauzy: 120,120,120,90 sec.

Švihadlo:

100x snožmo
100x střídavě
50x na jedné noze

3x

Dneska povedený trénink. U shybů cítím, že se zlepšuju a den ode dne jsem na nich silnější. Podařilo se mi strhnout si mozol, ale není to nic strašnýho a dá se s tím shybovat, jen to je celkem nepříjemný.
Potom jsem dal švihadlo, který mi sedlo skvěle. Dobře jsem se vypotil a budu to zařazovat častěji.

Jinak dnes jsem zkusil na zkoušku paleo diet. Chtěl jsem si to zatím jen vyzkoušet, protože momentálně nejsou finance, abych to mohl dodržovat. Každopádně chci na paleo, co nejdřív najet už natvrdo. Cítil jsem se celý den lépe. Fyzicky i psychicky a vůbec jsem nebyl z jídla unavenej.

Snídaně: 4 míchaná vejce (domácí) na másle (20g.), džus ze 4 pomerančů
Svačina: hrst mandlí
Oběd: kuřecí prso, zeleninový salát zakápnutý olivovým olejem
Svačina: odměrka proteinu + voda, maliny
Večeře: domácí kuřecí vývar se zeleninou, omeleta ze 3 vajec (domácích)

.. Zítra se trénink nekoná, protože musím k doktorovi na vakcínu a po její aplikaci ten den nemůžu už cvičit. Ráno dám jen povinné shyby a to bude vše.
Jinak nejspíš zítra natočím další díl seriálu o shybech, takže kdo to sleduje , tak se může těšit.
"PAIN IS MY FUEL!"

Reiben
Supporter

Příspěvekod Reiben » 22. srp 2012 12:31

Ráno procházka nalačno 32 minut. Shyby jsem musel dát bohužel již dopoledne, takže tělo nebylo tolik zregenerovaný a bylo to znát.

Fighter pullup program - DAY 9

Shyby nadhmatem (doma na futrech od dveří): 6,5,4,4,3 – pauzy: 120,120,120,120 sec.

Zatím nejtěžší den programu. Nějak vůbec nebyla energie. Možná to je i tím, že v noci se mi teď při tomhle počasí blbě spí. K tomu se přidal i strhnutý mozol. Mimo to mám celkem dost rozsekaný střed těla.
Zbytek dne dám odpočinek a zítra večer trénink.
"PAIN IS MY FUEL!"

Reiben
Supporter

Příspěvekod Reiben » 23. srp 2012 20:44

Ráno chůze nalačno 30 minut. Na večer trénink.

Domácí šmrdlání - Full body
Fighter pullup program - DAY 10

WARM UP
5 minut zahřátí (skákání panáků)

Trénink:

Shyby nadhmatem (doma na futrech od dveří): 6,5,5,4,3 – pauzy: 120,120,120,120 sec.
Tlaky s jednoručkama na ramena ve stoje (kladivový úchop) 4x3 - 20 kg JČ
Box jumps 4x10 - 70 cm,

Doplňky:

zadní delty 3s.
střední delty 3s.
SS: bicepsové zdvihy s jednoručkama v sedě 12,12,12 (9kg JČ) + triceps s gumou 12,12,12
SS: zkracovačky s nohama nahoře 15,15,15 + R. twist 20,20,20 (na každou stranu) - 5 kg

TIME: 77 MIN.

COOL DOWN
skákání panáků
10 minut strečink

- shyby zase těžké, ale dal jsem to
- tlaky s jč ve stoje je zabijácký cvik. Původně bylo v plánu 5x3, ale nechtěl jsem jít zbytečně na krev, tak jsem dal o sérii méně a bohatě to stačilo.
- box jumps na pohodu
- doplňky na ramena OK
- bicák a tricák jen taková pumpa na prokrvení
- břicho OK

Dneska celkem výživný trénink. Všechno šlo celkem dobře. Zítra dám chůzi nalačno a večer shyby, jinak volno. A taky se snad dokopám k tomu natočit to video.
"PAIN IS MY FUEL!"

Reiben
Supporter

Příspěvekod Reiben » 24. srp 2012 20:13

Ráno jsem si vyřizoval brigádu. Od pondělí jdu makat, ale jen do konce prázdnin.
Odpoledne mě čekaly shyby, ale nebyla vůbec energie a byl jsem strašně utahanej.

Fighter pullup program - DAY 11

Shyby nadhmatem (doma na futrech od dveří): 6,6,5,4,3 – pauzy: 150,150,150,120 sec.

Švihadlo:

100x snožmo
100x střídavě
50x na jedné noze

3x

Dneska vůbec nebyla síla, ale s těma dlouhýma pauzama a pořádnou muzikou jsem to dal. Každopádně zítra od shybů volno. Už se těším jak si odpočinu.
"PAIN IS MY FUEL!"

Reiben
Supporter

Příspěvekod Reiben » 26. srp 2012 20:15

Včera ráno procházka nalačno cca 60 minut, jinak volno. Dnes byl původně v plánu trénink, ale nějak jsem na to neměl vůbec energii a šel jsem si radši odpoledne lehnout. Dal jsem i extra volný den od shybů, abych pořádně zregeneroval na další týden, který bude kritický.
Jinak od zítra mi začíná brigáda (jen na týden), takže musím vstávat v 5:00. Večer dám trénink.
"PAIN IS MY FUEL!"

Reiben
Supporter

Příspěvekod Reiben » 27. srp 2012 17:50

Dneska jsem byl prvně v práci. Celkem makačka. Hned jak jsem přišel domů, tak jsem si lehnul a okamžitě jsem usnul. Potom měl následovat trénink, ale jsem úplně bez energie, nevyspalej a unavanej, takže to moc nepřicházelo v úvahu. Tak jsem si dal aspoň shyby.

Fighter pullup program - DAY 13

Shyby nadhmatem (doma na futrech od dveří): 7,6,5,4,3 – pauzy: 150,150,150,150 sec.

Stálo za prd. Vůbec nebyla síla a už tenhle program nezvládám splňovat. Dnes to bylo na samé hranici, kdy jsem byl schopen to jakž takž odjet s uznatelnou technikou. Proto jsem se rozhodnul, že program ukončím. A celkově si dám pauzu od cvičení aspoň do víkendu, kdy už budu mít po brigádě a budu mít zase trochu energie.
I tak cítím, že tenhle program mi určitě ve shybech pomohl, ale zkrátka nestíhám dostatečně regenerovat + jsem si na shybování vybral kokotská futra, kde strašně odchází úchop a dělají se hnusné mozoly.
"PAIN IS MY FUEL!"

samorost
Supporter

Příspěvekod samorost » 27. srp 2012 18:01

+ jsem si na shybování vybral kokotská futra, kde strašně odchází úchop a dělají se hnusné mozoly.

Já myslim že tohle je ten hlavní důvod. Však to zkus znova, až budeš mít pořádnou hrazdu.

levakbob

Příspěvekod levakbob » 28. srp 2012 9:10

Ty tvoje futra by měly zkousnout i tu rozpěrnou hrazdu ne?

Reiben
Supporter

Příspěvekod Reiben » 23. zář 2012 21:02

Takže dneska jsem se rozhodnul, že napíšu krátce jak to se mnou je. Stále cvičím, ale není to nic extra. Jinak přečetl jsem si knížku od Jassona F. "Renegade diet" a musím uznat, že ty jeho myšlenky mají hlavu a patu, takže určitě po čase to budu chtít vyzkoušet.
Dneska jsem byl po hodně dlouhé době v posilovně. Šel jsem do BOMBA GYMu společně s Orbbem.

BOMBA GYM

WARM UP
5 minut zahřátí (skákání panáků, švihadlo)

Trénink :

Box jumps 8,5,5,5 - 60,80,80,80 cm
Mrtvý tah s trapézovou osou (trap bar) up to 3x110 kg
Bench s jednoručkami 8,5,5,5,5 - 10,15,20,20,20 kg JČ
Shyby (nadhmat i podhmat) 5,3,3,3,3
Band pull aparts 3x15
Plank (RKC style) 3x35 sec.

COOL DOWN
skákání panáků
10 minut strečink

- box jumps šly dobře a především i díky tomu, že jsem konečně mohl skákat na normální box
- pro změnu jsme zkusili mrtvolu s trapézovou osou a musím říct, že mi to přišlo lepší jak s klasikou. A na to, že jsem nemrtvoloval ani nepamatuju, tak to dneska bylo s velkou rezervou.
- bench OK
- shyby byly takový exprimentování s technikou
- B. pull aparts i planky na pohodu

Celkově povedený trénink. Byla to příjemná změna oproti cvičení doma a určitě do BOMBA GYMu ještě zavítám. Jinak abych to tam nějak zhodnotil. Především oceňuju, že tam mají super kvalitní vybavení a pár exlkluzivních kusů nářadí, které jinde člověk nenajde (trap bar, fat bar, kettlebelly, pneu, řetězy, boxy na skákání, vzpěračské podium na mrtvolu atd.). Nadruhou stranu je to tam celkem dost malý a nedovedu si představit, že by se tam najednou sešlo třeba 15 lidí. Ideální počet je tak 5. Ještě je třeba zmínit cenově velmi přijatelný vstupný (70kč/vstup).
"PAIN IS MY FUEL!"

Reiben
Supporter

Příspěvekod Reiben » 8. lis 2012 20:39

Zdravím,
po celkem dlouhé době mě napadlo, že bych se mohl ohlásit jak to se mnou průběžně vypadá.
Momentálně cvičím 2-3x týdně celé tělo v domácích podmínkách + 2 hodiny tělocvik ve škole 1x týdně. Zatím mi to takto maximálně vyhovuje. Neomezuje mě to v mých jiných aktivitách a forma je stále skoro stejná. Přehodnotil jsem svoje cíle a aktuálně beru cvičení jen jako způsob relaxace. Současně se udržuju v rámci možností ve formě, protože kdybych nedělal nic, tak bych do pár týdnů úplně shnil.
Co se stravy týče, tak jim 5-6x denně. Snažím se nejíst žádné sra*ky a příjmat dostatečně množství bílkovin. Nadruhou stranu už nejsem tak korektní jako dřív a občas tu a tam si dám něco, co není úplně zdravé.
V logu pokračovat zatím nebudu. Až se někdy rozhodnu posunout někam dál, tak se určitě ke psaní zase vrátím.

aktuální forma:

Obrázek
"PAIN IS MY FUEL!"

Zpět na “Tréninkové logy”