Fawko

tady se krátce představte...

Moderátoři: pascal, keba

fawko

Fawko

Příspěvekod fawko » 26. srp 2015 14:09

Zdravím všechny, rozhodl jsem se založit si log pro kontrolu a sledování progresu. Je mi 22, měřím cca 196 a váha se pohybuje okolo 93 - 95kg, Cvičím asi 3 roky, smysluplně asi 2. Hraju od malička fotbal, tomu jsem přizpůsoboval všechno, i cvičení. Dostal jsem se z nejnižší soutěže v Česku do 2. ligy, bohužel jsem se neprosadil a jelikož jsem letos konečně dostudoval, od září nastupuji do práce. Profíkem teda asi už nebudu, takže je načase nabalit na sebe nějáký maso. Do teď jsem se snažil si udržovat nějákou rozumnou váhu. Momentálně okolo 94kg. O prázdninách jsem měl i celkem hodně brigád + přípravu ve fotbale kde se trénovalo každý den, někdy 2x, takže přibírání bylo dost složitý :D. Cvičím v domácí posilovně, takže žádný předkopávání, kladky, atd.

Cíle do konce tohoto roku:
Mrtvý tah 230 kg
Bench 120 kg
Military 95 kg
Přemístění a tlak 105 kg
Dostat se na 100 kg v rozumný kvalitě

Dřep záměrně chybí, protože mám asi obráceně kyčle (možná celý nohy), takže je u mě problém se dostat pod paralel. Samozřejmě dřepuju, ale zatím bída. Zařazuju mobilitu každý den, tak snad se to zlepší. :)

To je tak něják vše, budu rád za každou dobrou radu :)

Jirkas

Příspěvekod Jirkas » 26. srp 2015 15:14

Zdravim :)

Kazdeho nového clena tu uvítáme, protože nas tu ted moc není. Napsal jsi cile, ale nerekl jsi, jak jsi na tom ted... to je dost dulezity :)

Rikas ze chces zesilit a nejakou radu, no nejlepší rada je makat tvrde a chytre 8) Jinak se muzes ptat sam konkretne...
You gotta search within you, you gotta find that inner strength and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse

fawko

Příspěvekod fawko » 26. srp 2015 15:31

To jsem si něják neuvědomil, doplnil jsem do logu :-D. Jinak díky za přivítání a dobrou radu :wink:

AaronHex
Kontaktovat uživatele:

rwkz594m

Příspěvekod AaronHex » 7. zář 2017 10:34

Zpět na “Nový člen”